Expozice: Virtuální coach v praxi

Od pondělí začíná Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně. Hlavním tématem bude Průmysl 4.0 a digitální továrna, tedy digitalizace výroby, jeden z hlavních směrů inovačního procesu. K vidění bude mimo jiné i virtuální coach.

Virtuální realita je silný pojem. Má však využítí ve skutečné realitě dnešního světa? Podle českých vývojářů B2A ano (rozhovor jsme přinesli zde). „Ve spolupráci s firmou Wirtual System se nám naskytla výborná příležitost zprostředkovat zákazníkům Digitized Manufacturing (DIMA) možnosti, které skýtá virtuální realita. Moc dobře víme, že smysl mají jenom ty inovace, které přináší okamžité efekty pro zákazníky,“ říká Petr Kubíček z B2A o chystané expozici, kde nebude chybět ani praktická ukázka.

Na stánku 13 v pavilonu A představí virtuálního coache, který má přinést pokrok v oblasti distribuce informací, a tedy zajištění kvality odvedné práce jednotlivých výrobních operací.

B2A aplikace budou nově pracovat s možností „vyvolání“ virtuálního coache vždy, když to bude potřeba. Například při zahájení výrobní operace bude možné na iPadu spustit virtuální prostředí, ve kterém si výrobní pracovník v komunikaci s virtuálním coachem kompletně projde postup výrobní operace. 
Další články k tématu: Uncategorized