V březnu se v Polsku uskuteční veletrh AUTOMATICON zaměřený na automatizaci a robotiku

Už 24. ročník přehlídky novinek a technologií v oblasti automatizace, kontrolních mechanismů, měření a robotiky se bude letos konat ve dnech 17.–19. března na výstavišti EXPO XXI ve Varšavě.

Na ploše více než 9500 metrů čtverečních odprezentují své produkty všechny velké firmy angažující se v regionu, kupříkladu značky Turck, Murrelektronik, KUKA, Omron, Mitsubishi Electric, Stäubli, Faulchaber, Siemens. Celkem zde budou mít své zastoupení společnosti z 25 zemí.

Díky dlouholeté tradici a výhodné geografické pozici je polský AUTOMATICON vhodným místem k navázání obchodních kontaktů pro firmy ze západní, centrální i východní Evropy. Na posledním ročníku veletrhu se ve 276 stáncích o zájem zákazníků ucházelo na 480 firem.

Největší silou přehlídky je její návštěvnická základna. Dnes už se může vykázat počtem 10 000 lidí každý rok, kteří projdou výstavištěm. Podle statistiky jsou dvě třetiny z nich manažeři a lidé na vedoucích pozicích, rozhodující o nákupu komponentů, případně celého vybavení.

Veletrh AUTOMATICON vznikl roku 1995, nyní už patří mezi nejdůležitější obchodní přehlídky v Polsku a je jednou z největších akcí tohoto druhu vůbec v Evropě. K dobré tradici se zde počítá také pořádání různých doprovodných akcí, jako jsou semináře a workshopy vedené odborníky z různých oblastí průmyslu.Další články k tématu: Uncategorized